Chráněné dílny - keramika

V Domě Exodus od srpna 1998. Předtím byla v Plzni. Produkuje výrobky, schopné obstát na běžném trhu, i když jsou vyráběny handicapovanými pracovníky - malosériové, kusové zboží nebo přímo na zakázku.
Odbyt výrobků si zajišťujeme sami nebo prostřednictvím dalších obchodníků (komisní prodej atd.). Zákazníky hledáme nejen mezi zájemci o kusové zboží do domácnosti, ale také z řad subjektů, kteří mají zájem i o celé série pro firemní potřeby. Jednu skupinu zákazníků tvoří společnosti, pro které vyrábíme originální keramiku s logem popř. jiným libovolným znakem.
Originalita těchto výrobků není dána jen samotnou ruční výrobou, ale především stylem znaku (loga), který je také keramický. Děláme si ho sami a je tedy odlišný od všech ostatních výrobků na českém trhu. Trvalé zaměstnání je velmi důležité pro seberealizaci každého, tedy i handicapovaného člověka. V dílnách pracují lidé jejichž handicap vyžaduje speciální úpravy pracoviště (oproti běžně vybavené dílně). Zaměstnává 9 osob, z toho 7 s těžkým zdravotním postiženímň.
 
Veškeré výrobky si můžete zakoupit v našem vlídném krámku Exodus - výrobky chráněných dílen, Palackého ulice 16, naproti centru Plaza.
V krámku Vám též paní prodavačka Lucie Novotná na hrnek naglazurními barvami ráda namaluje a vypálí cokoli dle vašeho přání.
Přijďte nás navštívit po - pá 10 - 17 hod.
 
Většinu sortimentu najdete i přímo v Domě Exodus ve Třemošné.
 
kontakt:
web: keramika-exodus.webnode.cz
mail: info@exodus.cz
tel: 377 856 539   

Obrázek: